Laminator LEITZ iLAM Office Pro A3 (75180084)
LEITZ iLAM Office Pro A3 |
Rodzaj | kieszeniowy | Prędkość laminacji | 500 mm/min | Minimalna grubość folii | 80 μm | Maksymalna grubość folii | 175 μm | Maksymalna grubość materiału | 0.4 mm | Format | А3 | Liczba wałków | 4 | Rodzaj laminacji | na gorąco | Czas nagrzewania | 1 min | Funkcje i możliwości | rewers laminacja zdjęć | Pobór mocy | 1250 W | Wymiary | 498x221x110 mm | Waga | 4.55 kg | Data dodania do E-Katalog | czerwiec 2018 | Oznaczenie producenta | 75180084
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LEITZ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LEITZ.
Kup LEITZ iLAM Office Pro A3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Leitz iLam 75180084 laminator A3 z folią do laminowania idealny do biura iLeitz iLam 75180084 laminator A3, z folią do laminowania, idealny do biura i szkoły, biały/srebrny, Amazon.pl
Złóż skargę | 1 023 zł | | |
|
| Leitz Office Pro A3 szary AP-LAM-LTZ-019Leitz Office Pro A3 szary - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w skl... więcejepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 877 zł | | |
|
| Leitz Laminator Leitz iLAM Office Pro A3 | 1 165 zł | | |
|
| Leitz Ilam Office Pro A3 Laminator Posrebrzany 75180084Ustawienia plus funkcja cofania.Idealny do 75-175 mikronów.Tylko 1 minuta rozgrzewania.Wysoka wydajność do codziennego użytku... więcej.Cechy:-4-rolkowy mechanizm dla lepszej jakości laminowania i wyższej prędkości.-Panel konfiguracji dotykowej, aby ułatwić obsługę.-Prędkość 500 mm/min we wszystkich konfiguracjach.Idealny do zajętych biur i szkół.-Regał podtrzymujący zintegrowany z przodu i tyłu maszyny.-Niski pobór energii, automatyczne wyłączenie po 30 minutach bez używania urządzenia.-Dla grubości od 80 do 175 mikronów.-Laminowanie arkusza A4 o grubości 80 mikronów trwa około 40 sekund.-Światła LED i sygnał ostrzegawczy wskazują, że jest gotowy do użycia.-W tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 080 zł | | |
|
| Leitz 75180084 Laminator Biały/Srebrny Rozmiar A3Odpowiedni do folii do laminowania o grubości 80-175 mic
Laminowanie przedmiotów do 0,5 mm grubości.
Czas nagrzewania wynos... więceji 1 minutę / niskie zużycie energii Amazon.pl
Złóż skargę | 813 zł | | |
Dynamika cen dla LEITZ iLAM Office Pro A3