Ramka do gniazda / włącznika Legrand Valena Allure 754394
Legrand Valena Allure 754394 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Legrand 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Legrand.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Legrand Valena Allure 754394
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VALENA ALLURE Ramka poczwórna aluminium 754394 | 56 zł |
RAMKA ALUMINIUM - POCZWÓRNA Legrand 754394 | 97 zł |
VALENA ALLURE Ramka poczwórna aluminium 754394 | 47 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →