Kolumny głośnikowe LD Systems MAUI 28
Zdjęcia 6 |
LD Systems MAUI 28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LD Systems 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LD Systems.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LD Systems MAUI 28
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LD Systems MAUI 28 G2 kolumna PA System LDMAUI28G2 | 4 893 zł |
LD Systems MAUI 28 G2 kolumna PA System - Prawie Nowy | 4 888 zł |
LD Systems MAUI 28 G2 kolumny nagłośnienie z pokrywą i torba LDMAUI28G2-BU | 4 635 zł |
LD Systems Maui 28 G3 Kolumnowy System PA LDMAUI28G3 | 6 486 zł |
LD Systems Maui 28 G3 Kolumnowy system PA biały LDMAUI28G3W | 6 954 zł |
pokaż 5 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych LD Systems MAUI 28:
- 2 głośniki w subwooferze
PolecamyPorównaj w tabeli →