Opona zimowa Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI LASSA 205/65 R16 107R WINTUS 2 000004154 | 530 zł |
Lassa Wintus 2 (205/65 R16 107/105R) | 638 zł |
Lassa Wintus 2 (205/65 R16 107/105R) | 884 zł |
Modyfikacje Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R
Ceny na Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Lassa Wintus 2 205/65 R16C 107R | od 530 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →