Opona letnia Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R 225/75 R16 118 R 225/75 R16 121 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lassa Transway 2 (225/75 R16 118/116R) 243710 | 713 zł |
Opona Lassa 225/75R16C TRANSWAY 2 118/116R - opony dostawcze 24371 | 488 zł |
Opona Lassa 215/75R17.5 MAXIWAYS 100S 126/124M - opony ciężarowe 248362 | 899 zł |
Modyfikacje Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R
Ceny na Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 2 225/75 R16C 118R | od 488 zł | 3 oferty | ||
Lassa Transway 2 225/75 R16C 121R | od 910 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →