Router LANCOM 1640E
LANCOM 1640E |
|
USB do podłączenia drukarki lub przechowywania plików. 1x port COM (8-pinowy Mini-DIN).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LANCOM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LANCOM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LANCOM 1640E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lancom 1640E Small Business VPN Router - Router | 2 036 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Lancom Systems 1640E EU (61084) - PACZKOMAT, POCZTA, | 2 026 zł |
Lancom Vpn 1640e Router Szary 61084 | 2 150 zł |
LANCOM 1640E - router - komputer stacjonarny | 2 486 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →