Wok Lamart Olive LT1197 28 cm grafit
Lamart Olive LT1197 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lamart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lamart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lamart Olive LT1197 28 cm grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAMART Patelnia (LT1197) 28 cm LT1197 | 84 zł |
LAMART Wok 28cm Olive Lamart LT1197 | 88 zł |
Lamart, Patelnia Wok, Olive, 28X8 cm | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →