Butelka termiczna Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 l
Zdjęcia 10 |
Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 l
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lakena klasyczna butelka termiczna 18/8 stali nierdzewnej izolacja próżnio | 96 zł |
Laken Classic Dynamics Greg Stainless Steel Thermo Bottle 500ml Pomarańczo | 80 zł |
Laken Classic 500ml Thermo Niebieski | 83 zł |
LAKEN 1 Unisex dla dorosłych DYTA5HE | 122 zł |
Laken Classic termiczna butelka termiczna ze stali nierdzewnej 18/8 izolac | 102 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Laken Thermo Bottle - Classic 0.5
Ceny na Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 |
---|---|---|---|---|
Laken Thermo Bottle - Classic 0.35 0.35 l | od 76 zł | 4 oferty | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.5 0.5 l | od 64 zł | 16 oferty | ||
Laken Thermo Bottle - Classic 0.75 0.75 l | od 70 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →