Młynek do kawy Lafe MKB-005
Zdjęcia 6 |
Lafe MKB-005 |
|
Sztuka mielenia: jak znaleźć odpowiedni stopień mielenia kawyZastanówmy się, które ustawienia mielenia ziaren są odpowiednie dla różnych metod parzenia kawy
Elektryczny czy ręczny, żarna czy ostrza: co musisz wiedzieć o młynkach do kawy, aby uzyskać najlepiej zmielone ziarnaKrótki przewodnik po rodzajach nowoczesnych młynków do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lafe MKB-005
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lafe Młynek Prąd elektryczny MKB-005 180 W Kość słoniowa LAFMKA47212 | 103 zł |
Lafe Młynek do kawy MKB-005 kość słoniowa HKLAFMK00MKB005 | 55 zł |
Lafe Młynek do kawy MKB-005 kość słoniowa 125850 | 61 zł |
Lafe Młynek do kawy MKB-005 kość słoniowa 125850 | 55 zł |
Młynek Do Kawy Lafe Mkb-005 Kość Słoniowa | 59 zł |
Młynek do kawy LAFE MKB-005 Kość słoniowa | 53 zł |
Modyfikacje Lafe MKB-005
Ceny na Lafe MKB-005 |
---|---|---|---|---|
Lafe MKB-004 | od 46 zł | 10 oferty | ||
Lafe MKB-005 | od 53 zł | 7 oferty | ||
Lafe MKB-006 | od 60 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →