Termometr / barometr La Crosse WS6811
La Crosse WS6811 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog La Crosse 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele La Crosse.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup La Crosse WS6811
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
La Crosse Technology - WS6811 Stacja temperatur z zewnętrznymi alarmami te | 151 zł |
La Crosse Technology Stacja pogodowa z sygnałem ostrzegawczym WS6811WHI-OR | 140 zł |
La Crosse Technology WS6811 Stacja temperatur z alarmami - biała i zielona | 161 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →