Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M5526CDN
Zdjęcia 9 |
Wydajne i stosunkowo niedrogie biurowe kolorowe wielofunkcyjne urządzenie laserowe 4 w 1 z automatyczną obsługą drukowania dwustronnego, automatycznym skanerem płaskim (do 50 stron) oraz funkcjami kolorowego kopiowania i faksu. Wyposażony w intuicyjny system sterowania z kolorowym ekranem dotykowym. Jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie, przeznaczony do użytku w małych i średnich grupach roboczych.
Dzięki wbudowanemu portowi sieciowemu Fast Ethernet LAN łatwo integruje się z istniejącą infrastrukturą sieci okablowania. Opatentowana przez firmę Kyocera technologia kolorowego druku laserowego gwarantuje szybkie (do 26 stron na minutę) wydruki czarno-białych i kolorowych dokumentów w standardowej rozdzielczości 600 dpi. W przypadku wydruków najwyższej jakości dostępny jest wolniejszy tryb drukowania 1200 dpi. Przednie złącze USB 2.0, czytnik kart oraz wydajny procesor ARM z 512 MB pamięci RAM pozwalają na szybkie przetwarzanie i drukowanie wielostronicowych dokumentów z napędów USB lub kart pamięci SD/SDHC/SDXC. Dostępna jest obsługa drukowania bezprzewodowego za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Mopria, KYOCERA Mobile Print.
Kup Kyocera ECOSYS M5526CDN
Wszystkie ceny 8 →Kyocera ECOSYS M5526cdn/A D/S/K/F 1102R83NL1 | 2 141 zł |
Kyocera ECOSYS M5526cdn Color Laser All in One w/Fax Drukarka laserowa Wie | 2 726 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! MFP Kyocera ECOSYS M5526cdn - PACZKOMAT, POCZTA, KURIE | 2 330 zł |
Kyocera Ecosys M5526cdn Multifunction Printer Biały One Size / EU Plug 110 | 2 324 zł |
Kyocera Ecosys M5526Cdn Kolorowa Drukarka Laserowa Wielofunkcyjna Drukarka | 2 658 zł |