Bateria wodociągowa Kuchinox Borgo BKB 060D
Kuchinox Borgo BKB 060D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 20 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kuchinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kuchinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kuchinox Borgo BKB 060D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa borgo Kuchinox bkb060d | 108 zł |
Bateria kuchenna Kuchinox Borgo BKB060D | 89 zł |
Bateria Kuchenna Stojąca Ruchoma Wylewka Chrom | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →