Lampka rowerowa tylna Kryptonite Avenue R-30
Kryptonite Avenue R-30 |
Rodzaj | lampka tylna | Diod (szt.) | 1 szt. | Trybów pracy | 5 | Czas pracy | 8 h | Źródło zasilania | akumulator | Port USB do ładowania | | Wskaźnik poziomu baterii | | Materiał obudowy | tworzywo sztuczne | Mocowanie | elastyczne | Uchwyt do szybkiego montażu | | Oficjalna strona | kryptonitelock.com | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kryptonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kryptonite.
Kup Kryptonite Avenue R-30
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Zestaw lampek Kryptonite Street F-150/Avenue R-30Zestaw lampek Kryptonite Street F-150/Avenue R-30 Decathlon.plZłóż skargę | 170 zł | | |
|
| Kryptonite, Zestaw lamp, Street F-150 / Avenue R-30STREET F-150 - jasność: 150 lumenów - wysoki ciągły rodzaj świecenia: wysoki ciągły, średni ciągły, niski ciągły, wolno migający, pulsujący ( oraz ) czas świ... Empik.plZłóż skargę | 189 zł | | |
|
| Kryptonite Street F-150+avenue R-30 Light Set Czarny 150/30 LumensFunkcje:Tryby Street F 150 obejmują: High Steady, Medium Steady, Low Steady, dzienny puls, nocny puls i ekonomiczny błyskTryby Avenue R 30 obejmują wysoki błysk, niski stały, impuls dzienny, impuls nocny i ekonomiczny błyskW pełni akumulator USB - brak baterii do zakupu lub wymianyCzas działania do 24 godzin (ulica F 150) i 7 godzin i 30 minut (Ave... więcejnue R 30)Funkcja oszczędzania energii 10% lub mniej, światła automatycznie przełączą się na najniższy strumień świetlnyKontrolki funkcji pamięci włączają się w ostatnim trybie, w którym były wyłączoneWbudowane wskaźniki bateriiSpecyfikacje:Ulica F 150:Wysoka stała: 2Średni stały: 4Niski stały: 12Puls w ciągu dnia: 8Impuls czasu nocnego: 10Avenue R 30:Wysoki błysk: 1:30Niski stały: 2:15Puls w ciągu dnia: 3Impuls czasu nocnego: 3Ekonomiczny Flash: 7:30 BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 186 zł | | |
|
| Kryptonite Avenue R-30 Rear Light CzarnyAvenue R 30. BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 93 zł | | |
Dynamika cen dla Kryptonite Avenue R-30