Mikrofon KRUX Edis 1000
Wideo 7Zdjęcia 16 |
KRUX Edis 1000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KRUX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KRUX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KRUX Edis 1000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUX EDIS 1000 Microphone MIK-KRUX-005 | 148 zł |
Krux Edis 1000 Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 116 zł |
Mikrofon Przewodowy Krux Edis 1000 Usb Czarny | 171 zł |
Krux Edis 1000 Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 116 zł |
KRUX Edis 1000 Microphone | 149 zł |
Krux EDIS 1000 USB | 147 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →