Głośnik przenośny Kruger&Matz Joy 2 (KM0561)
Kruger&Matz Joy 2 |
|
Wodoodporność IPX5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz Joy 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przenośny głośnik bezprzewodowy RGB 20W KM0561 Kruger&Matz JOY 2 z funkcją | 179 zł |
Kruger & Matz Joy 2 KM0561 20W Radio FM Czarny | 229 zł |
Przenośny głośnik podświetlany Bluetooth Kruger&Matz JOY 2 | 179 zł |
Kruger & Matz Joy 2 KM0561 20W Radio FM Czarny | 229 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →