Biokominek Kratki India Mini
Kratki India Mini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki India Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRATKI India mini kominek na bioetanol wolnostojący oryginalna dekoracja z | 280 zł |
Biokominek wolnostojący INDIA MINI czarny certyfikat TÜV zestaw | 294 zł |
Biokominek wolnostojący INDIA MINI czarny certyfikat | 280 zł |
Biokominek Wolnostojący India Mini Czarny Z Certyfikatem Tüv | 280 zł |
Modyfikacje Kratki India Mini
Ceny na Kratki India Mini |
---|---|---|---|---|
Kratki India Mini | od 280 zł | 4 oferty | ||
Kratki India | od 347 zł | 6 oferty | ||
Kratki India Max | od 520 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →