Biokominek Kratki Bravo 2
Zdjęcia 5 |
Kratki Bravo 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kratki 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kratki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kratki Bravo 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRATKI Biokominek BRAVO2 650 x 902 mm złoty pojemnik 05 l pionowy kominek | 1 260 zł |
Biokominek wiszący BRAVO2 czarny certyfikat TÜV zestaw | 1 354 zł |
Biokominek wiszący BRAVO2 czarny certyfikat | 1 340 zł |
Biokominek Bravo 2 Satyna | 1 260 zł |
Biokominek Wiszący Bravo 2 Czarny Z Certyfikatem Tüv | 1 340 zł |
OUTLET biokominek BRAVO 2 | 1 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →