Klawiatura sterująca MIDI Korg microKEY Air 37
Korg microKEY Air 37 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Korg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Korg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Korg microKEY Air 37
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KORG Microkey2-37Air MKEYAIR37 | 549 zł |
Korg Korg MicroKEY Air 37 KRMICRK237A | 596 zł |
Korg microKEY-2 powietrza 37-klucz Bluetooth MIDI-klawiatury KRMICRK237A | 578 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →