Luneta Konus Konuspot-50
Konus Konuspot-50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konus Konuspot-50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Konus Spektiv Konuspot 50 15-40x50 KonusPOT50 | 268 zł |
Konus Spektiv Konuspot 50 15-40X50 | 327 zł |
Konus Lornetka sportowa 7124 KONUSPOT 50 zoom 14-40 x 50 spektyw do obserw | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →