Stacja zasilania Konner&Sohnen KS 200PS
Zdjęcia 17 |
Konner&Sohnen KS 200PS szybkie ładowanie USB |
|
Stosunkowo niewielkich rozmiarów stacja ładująca z mocą wyjściową przyłącza obciążenia do 200 W. W trybie krótkotrwałego obciążenia szczytowego urządzenie może dostarczyć do 320 W mocy przez 3-5 sekund. Wewnątrz modelu znajduje się akumulator litowo-jonowy o pojemności 222 Wh. Konner&Sohnen KS 200PS posiada jedno gniazdo sinusoidalne 230V AC, dwa porty USB A 5V/2.1A, jedno USB A z Quick Charge 3.0 (18W) i jedno USB typu C 18W.
W półce interfejsu modelu znajdują się dwa egzemplarze złącza DC o napięciu 12 V. Własny akumulator przenośnej elektrowni jest ładowany z domowego gniazdka lub z paneli słonecznych (brak w zestawie standardowym). Model jest zmontowany w solidnej obudowie wykonanej z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego i jest uzbrojony w wyświetlacz informacyjny do wyświetlania parametrów pracy. Ponadto stacja ładująca została wyposażona w trójfunkcyjną lampkę LED oraz uchwyt ułatwiający przenoszenie. Waga urządzenia w pełnym umundurowaniu to około 2,4 kg. Ma pracować ze stacją ładującą w zakresie temperatur od -10 °s do +40 °s.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Modyfikacje Konner&Sohnen KS 200PS
Ceny na Konner&Sohnen KS 200PS |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 100PS | od 698 zł | 2 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 200PS | od 1 099 zł | 2 oferty | ||
Konner&Sohnen KS 300PS | od 1 199 zł | 2 oferty |