Projektor Kodak luma 75
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Kodak luma 75
Lampa:LED, ANSI 75 lm, żywotność 30000 h
Rozdzielczość:640x360 px
Projekcja:od 0.25 m, do 3.9 m
Współczynnik:2.2:1
Podłączenie:HDMI 1 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne luma 75
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak luma 75
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kodak Ultra Mini przenośny projektor 75 - HD LED DLP ładowalny projektor 1 | 1 089 zł |
Kodak Pocket Portable Projector DLP Biało-Złoty PJ-KOD-002 | 1 349 zł |
Projektor KODAK Mini Portable DLP | 1 349 zł |
Projektor KODAK Mini, 1920x1080, 75 ANSI, 1300:1, DLP DMD, 30 dBd | 1 350 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →