Bateria 9 V Kodak 1xKrona Max
Kodak 1xKrona Max |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak 1xKrona Max
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alkaliczne Max Kodak 6Lr61-9V Bl1 30952850 | 42 zł |
Bateria alkaliczna 6LR61/9V KODAK Max Alkaline 30952850 | 10 zł |
Bateria Kodak MAX Alkaline K9V LR9, 1 szt. | 11 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →