Lampka rowerowa Knog Plug Light Twinpack (12254)
Zdjęcia 18 |
Knog Plug Light Twinpack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knog Plug Light Twinpack
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knog Plug Twinpack-Black Adult Unisex czarny jeden rozmiar KN445.BLK | 240 zł |
Knog Knog Plug Black Front 250 lm / Rear 10 lm Oświetlenie rowerowe Black | 176 zł |
Lampa p+t /akumulator/ KNOG PLUG Twinpack USB 250+10lm | 186 zł |
Zestaw oświetlenia Knog Plug Twinpack przód + tył, czarny | 240 zł |
Knog Plug Light Set Czarny 250 / 10 Lumens | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →