Bateria wodociągowa Kludi L-ine S 408510575
Zdjęcia 5 |
Kludi L-ine S 408510575 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi L-ine S 408510575
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi L-INE S 408510575 LINE-S bateria jednouchwytowa DN 15 chrom 40 851 0 | 1 158 zł |
Bateria SystemCeram FINO WW BLACK (czarny mat) (18794) dodatkowyRABAT5OBNI | 2 036 zł |
KLUDI 408513975 L-INE S jednouchwytowa bateria kuchenna, z wyciąganą wylew | 1 173 zł |
Bateria kuchenna Kludi L-Ine czarny mat - wyciągana wylewka | 1 290 zł |
Kludi L-INE S 408518775 LINE-S bateria jednouchwytowa DN 15 czarny mat chr | 824 zł |
Kludi L-ine S Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarny mat 408513975 - | 1 213 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →