Garnek Klausberg KB-7524
Zdjęcia 10 |
Klausberg KB-7524 |
|
Uchwyt pokrywki posiada wbudowany dozownik, który służy do nalewania oliwy lub wina.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7524
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7524 28 cm | 115 zł |
GARNEK MARMURKOWY 6,8L 28cm KLAUSBERG KB-7524 | 109 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7524 28 cm | 115 zł |
Klausberg GARNEK MARMUROWY 6.5L 28CM KLAUSBERG KB-7524 | 109 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7524 28 cm | 115 zł |
Garnek Marmurowy 6.5L 24Cm Klausberg Kb-7524 | 104 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7524
Ceny na Klausberg KB-7524 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7519 | od 65 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7520 | od 70 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7521 | od 85 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7522 | od 93 zł | 11 oferty | ||
Klausberg KB-7523 | od 105 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7524 | od 104 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →