Telewizor Kivi 65U740NB 65 "
Zdjęcia 6 |
Kivi 65U740NB 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kivi 65U740NB 65 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Kivi 65U740NB 65 cali 4K UHD | 2 299 zł |
Telewizor KIVI 65U740NB 65" LED 4K UHD Android TV | 2 499 zł |
Telewizor KIVI 65U740NB 65" LED 4K Google TV | 2 299 zł |
Telewizor KIVI 65U740NB 65" LED 4K Google TV | 2 299 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Kivi 65U740NB
Ceny na Kivi 65U740NB |
---|---|---|---|---|
Kivi 43U740NB 43 " | od 1 179 zł | 4 oferty | ||
Kivi 50U740NB 50 " | od 1 499 zł | 6 oferty | ||
Kivi 55U740NB 55 " | od 1 645 zł | 5 oferty | ||
Kivi 65U740NB 65 " | od 2 299 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →