Krzesło King Home Wishbone
Zdjęcia 30 |
King Home Wishbone |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Home 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Home Wishbone
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
King Home Krzesło WISHBONE czarne - drewno bukowe, czarne włókno | 789 zł |
Krzesło WISHBONE natural - drewno bukowe, naturalne włókno | 789 zł |
Krzesło KING HOME Passion, beżowo-białe | 789 zł |
Drewniane krzesło skandynawskie KH1501100117 Wishbone naturalne włókno | 789 zł |
King Home Krzesło Wishbone bukowe | 789 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →