Krzesło King Home Snap Bar
King Home Snap Bar |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Home 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Home Snap Bar
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesło Barowe Snap Bar Regulowane Szare | 269 zł |
King home Obrotowy hoker z regulacją wysokości Snap Bar | 269 zł |
Krzesło barowe SNAP BAR hoker z regulacją wysokości szare | 269 zł |
Krzesło Barowe Snap Bar Regulowane Szare | 269 zł |
Krzesło barowe SNAP BAR regulowane szare KH010100945 - King Home | 269 zł |
Krzesło barowe SNAP BAR hoker z regulacją wysokości szare | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →