Kickboard Kettler Zazzy
Zdjęcia 12 |
Kettler Zazzy |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Zazzy
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KETTLER hulajnoga dziecięca Kickboard Zazzy pomarańczowa 0T07055-0030 | 230 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca KETTLER Zazzy turquoise | WYSYŁKA W 24H | 3 | 230 zł |
Hulajnoga Trójkołowa Dziecięca Kettler Zazzy Żółta 0T07055-0000 | 230 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca KETTLER Zazzy black/yellow | WYSYŁKA W 24H | 230 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca KETTLER Zazzy black/orange | WYSYŁKA W 24H | 230 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →