Bieżnia treningowa Kettler Alpha Run 800
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Kettler Alpha Run 800
Rodzaj oporu:elektryczny
Waga użytkownika:do 175 kg
Programów treningowych:32 szt.
Maks. kąt nachylenia:do 12 %
Prędkość pasa bieżnego:do 22 km/h
Pas bieżny:153x55 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Alpha Run 800
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Alpha Run 800
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alpha Run 800 localizationB08J878KYC | 10 990 zł |
Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 800 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 11 999 zł |
Bieżnia Elektryczna Kettler Alpha Run 800 Tm1040-100 | 11 999 zł |
Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 800 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 11 999 zł |
KETTLER bieżnia treningowa ALPHA RUN 800 | 11 990 zł |
Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 800 | Bezpłatny transport | Raty | 11 999 zł |
Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 800 | Bezpłatny transport | 11 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →