Płyta grzewcza Kernau KIGH 6422 CI B czarny
Zdjęcia 3 |
Kernau KIGH 6422 CI B czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KIGH 6422 CI B czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta indukcyjno-gazowa Kernau kigh 6422 ci b | 2 649 zł |
Płyta indukcyjno-gazowa Kernau KIGH 6422 CI B | 2 649 zł |
Płyta grzewcza Kernau KIGH 6422 CI B | 2 649 zł |
Płyta gazowo-indukcyjna KERNAU KIGH 6422 CI B | 2 649 zł |
Płyta indukcyjno-gazowa KIGH6422CIB Kernau | 2 649 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →