Kuchenka Kernau KFC 6010 GE CI X stal nierdzewna
Kernau KFC 6010 GE CI X stal nierdzewna 2020 rokzapłon automatyczny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KFC 6010 GE CI X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia gazowo-elektryczna KFC 6010 GE CI X | 2 099 zł |
Kuchenka Kernau KFC 6010 GE CI X C | 2 099 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU KFC 6010 GE CI X | 2 099 zł |
Kuchenka wolnostojąca gazowa KFC6010GECIX Kernau | 2 099 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU KFC 6010 GE CI X | 6 | 2 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →