Music Center Kenwood M-819DAB
Zdjęcia 6 |
Centrum muzyczne Kenwood wykonane jest w dość kompaktowych rozmiarach i nie zajmuje dużo miejsca w domu. Całkowita waga całego systemu to niecałe 7 kg. To 2-drożny system głośnikowy z głośnikiem niskotonowym o średnicy 130 mm, głośnikiem wysokotonowym o średnicy 30 mm i bass-refleksem o łącznej mocy 100 W. Do ustawień osobistych dostępny jest korektor z regulacją tonów niskich i wysokich, a także pięć gotowych trybów: pop, płaski, rock, klasyczny i jazz.
Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków i pokrętła na panelu centralnym oraz pilota dołączonego do zestawu. Na wyświetlaczu pojawiają się informacje o połączeniu, odtwarzaniu i ustawieniach. Ponadto Kenwood M-819DAB może współpracować z różnymi źródłami treści audio. Technologia Bluetooth 4.2 zapewnia bezprzewodowe połączenie z różnymi gadżetami: smartfonem, tabletem, komputerem itp. Klasyczny port USB służy do podłączenia pendrive'ów, zewnętrznych dysków twardych lub innych urządzeń z funkcją przechowywania danych. Napęd CD jest przydatny w przypadku płyt CD. Oprócz tego jest tu złącze do słuchawek przewodowych, wejście mini-Jack (3,5 mm) oraz tuner cyfrowy do słuchania radia w pasmach FM i DAB+.
Kup Kenwood M-819DAB
Wszystkie ceny 9 →Kenwood M-819DAB Micro System Hi-Fi Czarny 26 x 26 x 11 cm | 1 031 zł |
Wieża KENWOOD M-819DAB Czarny | 1 039 zł |
Kenwood M-819DAB 100W Bluetooth Radio FM, DAB+ Czarny | 1 039 zł |
Wieża KENWOOD M-819DAB Czarny | 1 059 zł |