Odkurzacz do okien Karcher WV 6 Premium (1.633-530.0)
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Karcher WV 6 Premium |
|
Wyświetlacz wskazujący czas ładowania.
W zestawie pistolet natryskowy, wąska dysza ssąca, ściereczka z mikrofibry.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher WV 6 Premium
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka do okien KARCHER WV 6 Premium Home Line 1.633-530.0 | 460 zł |
Karcher WV 6 Premium Home Line 1.633-530.0 100min 300m2 | 499 zł |
Myjka do okien Kärcher WV 6 Premium Home Line 1.633-530.0 | 565 zł |
Karcher WV 6 Premium Home Line 1.633-530.0 100min 300m2 | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →