Czujnik domowy Kanlux ZONA JQ-37-W (00464)
Zdjęcia 5 |
Kanlux ZONA JQ-37-W biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kanlux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kanlux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kanlux ZONA JQ-37-W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kanlux Czujnik ruchu Zona JQ-37-W biały (00464) | 37 zł |
Czujnik ruchu natynkowy PIR ZONA JQ-37-W 360st., max.10m, t=15s-7min IP20; | 19 zł |
Czujnik ruchu 1200W 360st. ZONA JQ-37-W IP20 biały 00464 | 25 zł |
Modyfikacje Kanlux ZONA JQ-37-W
Ceny na Kanlux ZONA JQ-37-W |
---|---|---|---|---|
Kanlux ZONA JQ-37-W | od 37 zł | 4 oferty | ||
Kanlux ZONA JQ-37-B | od 20 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →