Pompa ciepła Kaisai KHX-16PY3 22 kW
36 593 zł Kup! Pompa ciepła Kaisai 16kW monoblok 3-fazowa KHX-16PY3 czynnik R290 - WYPRZEHurtelektryczny.plZłóż skargę |
Kaisai KHX-16PY3 22 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaisai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaisai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kaisai KHX-16PY3
Ceny na Kaisai KHX-16PY3 |
---|---|---|---|---|
Kaisai KHX-09PY1 8 kW | od 15 929 zł | 1 oferta | ||
Kaisai KHX-14PY3 14 kW | od 32 201 zł | 1 oferta | ||
Kaisai KHX-16PY3 22 kW | od 36 593 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →