Pompa ciepła Kaisai KHX-09PY1 8 kW
Kaisai KHX-09PY1 8 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaisai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaisai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kaisai KHX-09PY1
Ceny na Kaisai KHX-09PY1 |
---|---|---|---|---|
Kaisai KHX-09PY1 8 kW | od 15 929 zł | 2 oferty | ||
Kaisai KHX-14PY3 14 kW | od 32 201 zł | 1 oferta | ||
Kaisai KHX-16PY3 22 kW | od 36 593 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →