Deska snowboardowa K2 World Peace 154 2023 /2024
Zdjęcia 5 |
K2 World Peace 154 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje K2 World Peace 154 (2023/2024)
Ceny na K2 World Peace 154 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
K2 World Peace 148 2023 /2024 | od 1 510 zł | 1 oferta | ||
K2 World Peace 151 2023 /2024 | od 1 510 zł | 1 oferta | ||
K2 World Peace 154 2023 /2024 | od 1 490 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →