Narty K2 Disruption MTi 170 2022 /2023
Zdjęcia 7 |
K2 Disruption MTi 170 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje K2 Disruption MTi 170 (2022/2023)
Ceny na K2 Disruption MTi 170 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
K2 Disruption MTi 165 2022 /2023 | od 2 750 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption MTi 170 2022 /2023 | od 2 750 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption MTi 175 2022 /2023 | od 2 858 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption MTi 180 2022 /2023 | od 2 750 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →