Narty K2 Disruption 76C 142 2023 /2024
Zdjęcia 10 |
K2 Disruption 76C 142 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje K2 Disruption 76C 142 (2023/2024)
Ceny na K2 Disruption 76C 142 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
K2 Disruption 76C 142 2023 /2024 | od 1 687 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption 76C 149 2023 /2024 | od 1 687 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption 76C 156 2023 /2024 | od 1 687 zł | 1 oferta | ||
K2 Disruption 76C 163 2023 /2024 | od 1 687 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →