Obudowa Jonsbo N1 szary (OB-JNSB-0076)
Wideo 2Zdjęcia 32 |
Jonsbo N1 szary
Typ obudowy:Desktop
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:5 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:1 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Można zainstalować do pięciu dysków 3,5-calowych. Obudowa mieści niskoprofilową kartę rozszerzeń.
Jonsbo N1 jest wykonany ze stali, a obudowa ze stopu aluminium. Wentylację zapewnia pojedynczy wentylator 140 mm z przodu. Obudowa przystosowana jest do zasilaczy SFF o długości do 150 mm.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Jonsbo N1 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jonsbo N1 Mini-ITX Gehäuse - szary N1 Grey | 722 zł |
Jonsbo N1 Grey - mini itx - Obudowa komputerowa - Szary | 641 zł |
Jonsbo N1 Mini-ITX - szara OB-JNSB-0076 | 622 zł |
Obudowa Jonsbo N1 szara | 617 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →