Deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander 154 2022 /2023
Jones Ultra Mind Expander 154 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jones 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jones.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Jones Ultra Mind Expander 154 (2022/2023)
Ceny na Jones Ultra Mind Expander 154 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Jones Ultra Mind Expander 150 2022 /2023 | od 3 046 zł | 1 oferta | ||
Jones Ultra Mind Expander 154 2022 /2023 | od 2 678 zł | 1 oferta | ||
Jones Ultra Mind Expander 162 2022 /2023 | od 2 678 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →