Deska snowboardowa Jones Ultra Flagship 161 2023 /2024
Zdjęcia 9 |
Jones Ultra Flagship 161 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jones 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jones.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Jones Ultra Flagship 161 (2023/2024)
Ceny na Jones Ultra Flagship 161 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Jones Ultra Flagship 158 2023 /2024 | od 4 948 zł | 1 oferta | ||
Jones Ultra Flagship 161 2023 /2024 | od 4 308 zł | 1 oferta | ||
Jones Ultra Flagship 162W 2023 /2024 | od 4 948 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →