Mikrofon JBL Quantum Stream
Wideo 15Zdjęcia 20 |
JBL Quantum Stream |
|
Oświetlenie ciała. Sterowanie i konfiguracja za pomocą markowej aplikacji QuantumENGINE.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Quantum Stream
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL Quantum Stream Studio Mikrofon USB Klasy Premium do Transmisji Strumie | 519 zł |
JBL Quantum Stream MIK-JBL-002 | 379 zł |
Mikrofon JBL Quantum Stream | 376 zł |
JBL Quantum Stream Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 334 zł |
JBL Quantum Stream Przewodowy Pojemnościowy Czarny | 379 zł |
JBL Quantum Stream Studio MIK-JBL-008 | 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →