Kołowrotek Jaxon Magnet Carp FRXL 400 (KJ-MCA400XL)
Jaxon Magnet Carp FRXL 400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jaxon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jaxon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jaxon Magnet Carp FRXL 400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Jaxon Magnet Carp FRXL Kołowrotek Jaxon | 118 zł |
Jaxon Kołowrotek Magnet Carp FRXL 400 (KJ-MCA400XL) | 129 zł |
Kołowrotek karpiowy Jaxon Magnet Carp FRXL 400 8BB | 165 zł |
Kołowrotki Jaxon Magnet Carp FRXL 400 | 129 zł |
Kołowrotki Jaxon Magnet Carp FRXL 400 | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →