Kołowrotek Jaxon Magnet Carp FRM 600 (KJ-MCA600M)
Jaxon Magnet Carp FRM 600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jaxon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jaxon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jaxon Magnet Carp FRM 600
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jaxon Kołowrotek Magnet Carp FRM 600 (KJ-MCA600M) | 89 zł |
Kołowrotek karpiowy Jaxon Magnet Carp FRM 600 3BB | 120 zł |
Kołowrotki Jaxon Magnet Carp FRM 600 | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →