Skaner IRIS Pro 5 (459035)
Zdjęcia 3 |
IRIS Pro 5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IRIS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IRIS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IRIS Pro 5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IRIS IRISCAN Pro 5 Duplex ADF20 stron skaner 25PPM - USB30 - zasilanie sie | 1 253 zł |
IRISCan Pro 5 459035 | 1 220 zł |
IRIScan Pro 5 IRIS ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 1 328 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! I.R.I.S IRISCan Pro 5 - 23PPM - ADF 20Pages - winMac | 1 204 zł |
Iris Iriscan Pro 5 Portable Scanner Czarny S520511/459035 | 1 339 zł |
IRIScan Pro 5 IRIS | 1 285 zł |
W zestawie:
- Readiris Corporate: Skanuj dokumenty do formatu Word, Excel, PDF lub .wav w celu odsłuchania;
- Cardiris Corporate: rozpoznawanie wizytówek do zarządzania kontaktami;
- IRIScompressor Pro: Twórz pliki PDF o stopniu kompresji do 20 bez zmniejszania rozdzielczości tekstu;
- Button Manager: Skonfiguruj do 9 zautomatyzowanych przepływów pracy.
PolecamyPorównaj w tabeli →