Przedłużacz INTELLINET 163675
Zdjęcia 4 |
INTELLINET 163675 wiele gniazdekw szafie RACK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTELLINET 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTELLINET.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTELLINET 163675
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intellinet 163675 Pionowa listwa zasilająca (PDU) 20 gniazd C13 + 4 gniazd | 319 zł |
Intellinet PIONOWA LISTWA ZASILAJĄCA PDU RACK 20X | 308 zł |
Intellinet 163675 rozdzielacz zasilania PDU 24 x gniazdo 163675 | 269 zł |
Intellinet Listwa Zasilająca Pionowa Rack PDU , 250V/16A, 20xC13 + 4xC19, | 279 zł |
Intellinet 163675 rozdzielacz zasilania PDU 24 x gniazdo 163675 | 269 zł |
Intellinet 163675 rozdzielacz zasilania PDU 24 x gniazdo 163675 | 344 zł |
Listwa zasilająca INTELLINET NETWORK SOLUTIONS 163675 | 321 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →