Termometr medyczny INTEC HM-568C
INTEC HM-568C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INTEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INTEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INTEC HM-568C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intec HM-568C Termometr Bezdotykowy Pomiar Temperatury Ciała Cieczy Otocze | 136 zł |
Intec HM-568C AGDM-TER-INTC-003 | 130 zł |
Termometr bezdotykowy Intec Hm-568C | 107 zł |
Termometr bezdotykowy INTEC HM 568C | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →