Lampka rowerowa INFINI I-281P Tron 300
Zdjęcia 5 |
INFINI I-281P Tron 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog INFINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele INFINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup INFINI I-281P Tron 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
300 lumenów jasnego światła w bardzo kompaktowym opakowaniu Litowo-jonowa | 160 zł |
Infini, Lampa rowerowa, przód, Tron 300 I-281P-B, czarny | 130 zł |
Infini tron 300 lumenów black usb przednia lampka rowerowa i-281p-b | 140 zł |
Infini Lampa przednia INFINI TRON 300 Black USB | 159 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →